Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Wojczyce - Oferty „sprzedam mieszkanie”

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 150 000 zł94,61 m² 12 155,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Tylko w naszym biurze! Koszty prowizji ponosi strona Sprzedająca. Na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2 przy ul. Pretficza na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł56,14 m² 10 242,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe naprzeciwko Politechniki Wrocławskiej. 3 pokoje, 56,14 mkw, w tym piwnica 6 mkw przynależna do mieszkania. 3 piętro w odrestaurowanej kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 686 zł54,41 m² 8 319,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław(Wojczyce + 25 km)

787 150 zł60,55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1900

3 pokoje | 60,55 m | Centrum | Kamienica z 1900 r. ogromny potencjał Przestronne, pełne światła mieszkanie w samym sercu Wrocławia. Wyjątkowa lokalizacja, wysoki standard kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł52,49 m² 18 860,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupak inwestycyjny | 2 niezależne kawalerki | ul. Kurkowa 32 Na sprzedaż gotowa nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch niezależnych kawalerek, idealna pod wynajem długoterminowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław(Wojczyce + 25 km)

649 990 zł33,52 m² 19 391,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 33,52 m , zlokalizowanego przy ul. Długiej we Wrocławiu, w nowoczesnej inwestycji z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

790 067 zł49,07 m² 16 100,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla kupującego Na sprzedaż w pełni wykończony, 2-pokojowy apartament z tarasem, położony w prestiżowej części Wrocławia - Kępa Mieszczańska. Mieszkanie gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł61,56 m² 12 005 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rozkładowe 3 pokoje w kamienicy w pobliżu Parku Tołpy. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy, przy ul. Mikołaja Reja. W pobliżu pełna infrastruktura, sklepy, galeria Pasaż.